7/27/2021 7:39:07 AM
194 Okunma
Ak Parti Gençlik Kolları Dut Fidan diktiler

Soğukpınar’da dut fidanı diktiler

Espiye ilçesi Soğukpınar Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Eyice, Soğukpınar genelinde meyve fidanı dikme etkinliğine öncülük yaptı.

Soğukpınar’da dut fidanı diktiler

Soğukpınar AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Eyice, Şebinkarahisar ilçesinden getirdiği 100 adet aşılı dut ve çeşitli meyve fidanlarını Espiye ilçe jandarma komutanlığı, Soğukpınar beldesi, Soğukpınar ilk/ortaokul ile mahallelerdeki bahçelere diktiklerini söyledi.

Eyice, etkinlik kapsamında teşkilat başkanları, Soğukpınar dernek başkanı ve muhtarların katılımı sağlanarak toplum yararına bütünleştirici bir çalışma olduğunu belirterek, Espiye jandarma komutanlık bahçesinde sahip çıkarak meyve fidanları dikildiğini belirtti.

Gücümüz yettiğince ilçemizin ve beldemizin belirli yerlerine fidan diktik dikmeye de devam edeceğiz diyen Fatih Eyice,  Fidan dikme etkinliğine katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti.

Soğukpınar Beldesinde gerçekleştirilen dut dikme etkinliğine siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, dernek başkanı ile vatandaşlar katıldı.